Stejně jako většina rodin v naší republice slavila Mikuláše, Vánoce a následně příchod nového roku, probíhal závěr roku 2019 ve stejném duchu i v té naší velké "Domovské" rodině.

Klienti naší služby se v rámci Mikulášských oslav potkali nejen s čertem, Mikulášem a andělem, ale měli možnost užít si vystoupení dětí z Mateřské školy v Chřibské a každodenní život v Domově Potoky tak byl ozvláštněn dětským smíchem a radostí.
Další příjemné zpestření s sebou přinesly oslavy Vánoc, přiblížení a vyzkoušení řady tradic s těmito svátky spojenými a spousta krásných dárků pro naše klienty, které jsme získaly nejen prostřednictvím dárců, kteří jsou zapojeni do projektu Ježíškova vnoučata. Tento projekt a jeho realizace tak již třetím rokem pomohl rozzářit pohledy našich klientů a umožnil jim prožít řadu příjemných překvapení a milých okamžiků. Někteří dárci zavítali přímo k nám a obdarovali naše klienty osobně, jiní zaslali dárky poštou a my je pak klientům předávali. Ať tak nebo tak, vždy byla v očích obdarovaných radost, poděkování a vděk. Děkujeme Českému rozhlasu za tento projekt, a děkujeme všem, kteří společně s námi udělali pro naše klienty vánoční svátky nevšedním zážitkem.
V neposlední řadě je také potřeba připomenout oslavy konce roku, kdy jsme se přímo na Silvestra pobavili, zazpívali si, zatančili a pak přivítali s našimi klienty přicházející rok společným přípitkem a přání toho nejlepšího pro nás pro všechny. 

Touto cestou děkujeme za prožitý a zážitky nabitý rok 2019 a budeme se těšit na vše, co nám přinese rok nový. :-)

V přiložené galerii níže si můžete prohlédnou střípky z našeho předvánočního času.