Domov Potoky je v roce 2012 vzniklý domov pro seniory na adrese Dolní Chřibská 302. Nachází se v krásné krajině - trojmezí - Chráněná krajinná oblast Labské pískovce, Chráněná krajinná oblast Lužické hory a Národní park České Švýcarsko. V těsné blízkosti domova protéká říčka Chřibská Kamenice.

Je tvořen dvěmi třípodlažními budovami propojenými spojovacím krčkem. Budova A slouží k ubytování klientů, v budově B je kromě ubytovací části také kuchyň a jídelna domova a technické zázemí. Za domovem v těsném sousedství říčky se nachází venkovní klidová zóna.      

Kapacita domova je aktuálně 70 lůžek. Domov poskytoval dvě služby, domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. V souvislosti s vývojem služby a zájmem veřejnosti domov poskytuje od 1.1.2016 pouze službu domova se zvláštním režimem s kapacitou 70 lůžek.

V roce 2014 a 2015 proběhly v domově zásadní rekonstrukce mající vliv zejména na bezpečnost klientů. Domov je nyní vybaven elektronickým požárním systémem ve všech prostorách, evakuačním rozhlasem, či novými evakuačními schodišti a rampami pro vozíčkáře. 
 
Odborný personál je připraven poskytnout maximální péči dle individuálních požadavků klientů.

Rádi Vás přivítáme, pomůžeme s řešením složitých životních situací a poradíme se všemi formalitami.