A zase jsme si hráli. :) 
Letošní ročník Loučení s létem byl celý v puntíkatém. Kromě vesele vyzdobených stanů, puntíkatých pořadatelů a připravených soutěží, jsme mohli v puntíkatých kostýmech potkat nejen soutěžící, ale i hosty, kteří se přijeli na slavnost podívat.

Za účast děkujeme všem soutěžícím, kterými byly v letošním roce týmy z České Kamenice, České Lípy, Filipova, Horní Poustevny, Lipové, Seifhennersdorfu a Sloupu v Čechách. Velkou radost nám svou přítomností udělali také milí hosté, kdy za zmínku stojí určitě přítomnost místostarosty Města Chřibská, pana Jaromíra Nepovíma a účast Petry Hurtové, mistryně České republiky v handbiku.

Nemalý dík patří všem našim partnerům a sponzorům celé akce, kteří se díky své štědrosti postarali o pohodu nás všech.

V celém klání letošní puntíkatý ročník vyhrál tým ze Seifhennersdorfu a ze stejného soutěžního týmu jsme mohli přivítat i nejstarší soutěžící účastnici. Nejvyšší počet bodů v soutěži doprovodů, tedy zaměstnanců jednotlivých zařízení, vyhrál doprovod z Filipova a výherce dětské soutěže byl Igorek Prokeš nejmladší.

Počasí nás nezklamalo, takže sluníčko jen dokreslilo pohodovou atmosféru celého dne. 

Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit zase v příštím roce. Téma je prozatím tajné, ale věříme, že i další ročník se vydaří ve stejném veselém duchu, jako všechny ročníky minulé.

V přiložené fotogalerii si můžete prohlédnout malou ukázku všeho, co jste vy přítomní prožili, a všichni ostatní máte možnost být prostřednictvím těchto fotografií alespoň na chviličku s námi.