Výlet do vesmíru v doprovodu ufounů

Letošní, již pátý ročník, našeho každoročního sportovního odpoledne pořádaného jako „Loučení s létem“, nám umožnil putovatnapříč vesmírnými galaxiemi a pozdravit pár vesmírných domorodců.

Toto loučení s létem bylo pořádáno právě na počest vesmírných tajů a všech vesmírných bytostí. Naše pozvání přijalo několik spřátelených zařízení a řada partnerů, sponzorů a důležitých osobností sociálních služeb. Mohli jsme se tak setkat se zástupci Ústeckého kraje, krajské asociace poskytovatelů sociálních služeb a sociálního odboru města Děčín a dalšími.

Mezi soutěžící družstva patřili: Česká Kamenice, Česká Lípa, Horní Poustevna, Potoky a Seifhennersdorf.

Atmosféra slunečného odpoledne byla opět velmi přátelská a plná úsměvů. Na základě vyhodnocení ankety od našich klientů bylo předáno poděkování a ohodnocení „Dobré duše“ zvoleným zaměstnancům naší služby a přišlo tak další velké poděkování za dobře odváděnou práci při péči o naše klienty nejen vybraným zaměstnancům, ale všem pracovníkům naší služby, kteří jsou v každodenních činnostech oddaní práci v sociálních službách.

Během celého odpoledne jsme měli možnost potkat se s řadou vesmírných bytostí a těšilo nás nadšení a elán soutěžích při plnění soutěžních úkolů. Vítěz může být oficiálně vždycky jen jeden a letošní rok to byli přátelé z Seifhennersdorfu, kteří si odvezli zaslouženou odměnu a obdiv všech přítomných.

Pro nás všechny byl však vítězem každý, kdo se zúčastnil a prožil s námi hezké odpoledne. Děkujeme za účast, podporu a spokojené úsměvy ve tvářích, kterých jsme mohli spatřit ten den opravdu hodně.

Těšíme se na další ročníky a ten letošní přibližujeme v několika fotografiích, zachycujících jen nepatrný zlomek všeho, co zde bylo k vidění a prožití.

Za podporu akce děkujeme: Catus spol. s r. o., MSM spol. s r. o., Bella Bohemia s. r. o., MK Market, spol. s r. o., Seneka Ústí spol. s r. o., Semileas, a. s, Městu Česká Lípa, Městu Chrastava, České Masně s. r. o., Citusu s.r.o., Jizerským pekárnám spol. s r. o., Makro Cash & Carry ČR, s.r.o., Linet spol. s r. o., panu Janu Staňkovi - BOZP a PO a pánům Karlovi Masopustovi a Petrovi Skurčákovi z Rybniště.