Aktuality na webu

Všichni jsme se v téhle obtížné coronavirové době plné řady omezení a nařízení tešili na první tepl...

zobrazit všechny aktuality
Všichni jsme se v téhle obtížné coronavirové době plné řady omezení a nařízení tešili na první teplé sluneční paprsky.. A abychom si to čekání trochu zpříjemnili, zařadili jsme do programu, kromě jarní výzdoby, také tematické povídání o těchto svátcích a praktický nácvik výroby velikonočních symbolů, kterými je např. pletení pomlázky.
Letošní rok je velmi specifický a náročný bez ohledu na to, jaký má kdo z nás názor na pandemii a okolnosti kolem koronaviru obecně. Ať tak nebo tak, v naší práci pečujeme o část populace, pro kterou je námi poskytovaná péče nezbytná. Staráme se o klienty, kteří jsou ohroženi jakýmkoliv virem či bakterií, a je třeba je chránit více než ostatní. Touto cestou bychom nyní rádi poděkovali všem, kteří nám celý rok pomáhají vše zvládnout.
V březnu letošního roku jsme ve spolupráci s Děčínským stavebním podnikem zahájili práce na zateplení a nové omítce obou budov našeho zařízení. Podívejte se, jak pokračujeme ...
  Rok 2020 je pro nás, stejně jako pro většinu dalších poskytovatelů, poměrně hektický díky onemocnění COVID-19 a všem opatřením a nařízením s ním souvisejícím. Je to období náročné nejen pro nás, ale hlavně pro klienty naší služby, kteří díky zmíněným opatřením zůstali na poměrně dlouhou dobu stranou od svých blízkých i od okolního dění. A jelikož jsme si pro tento rok naplánovali také řadu rekonstrukcí, bylo, je a bude vše ještě trošku náročnější.
Dne 20.5.2020 vyhlašujeme výběrové řízení na pozici staniční sestry. Termín pro předložení přihlášek včetně všech příloh je pondělí 22.6.2020 do 12 hodin. Podrobné informace a podmínky nalezte ZDE.  
Vážení přispivatelé a dárci do naší veřejné sbírky "Výtah boří naše bariéry", pokud jste přispěli v roce 2019 a chcete si tento dar uplatnit jako odčitatelnou položku do daní, kontaktujte nás na info@domov-potoky.cz. Vystavíme Vám potvrzení o poskytnutém daru. Děkujeme za Vaši štědrost a věříme, že budeme dále pokračovat a přidají s k nám i další. Příjemné dny, tým Domova Potoky.
Stejně jako většina rodin v naší republice slavila Mikuláše, Vánoce a následně příchod nového roku, probíhal závěr roku 2019 ve stejném duchu i v té naší velké "Domovské" rodině.
Možná díky předvánočnímu času, možná díky vysokému datu, se od našich zaměstnanců ozývá "děkujeme Ježíškovi".
Hlavním mottem naší služby jsou slova Matky Terezy: "Sami cítíme, že to, co děláme, je jen kapka v oceánu. Ale oceán by byl menší, kdyby postrádal tyto kapky."
A zase jsme si hráli. :)  Letošní ročník Loučení s létem byl celý v puntíkatém. Kromě vesele vyzdobených stanů, puntíkatých pořadatelů a připravených soutěží, jsme mohli v puntíkatých kostýmech potkat nejen soutěžící, ale i hosty, kteří se přijeli na slavnost podívat.

Hledáme do týmu

Do týmu hledáme:

  • samostatnou kuchařku či kuchaře s praxí
  • praktickou a všeobecnou sestru v sociálních službách
  • pečovatelku či pečovatele (PSS)

Podívejte se na stránku "Kariéra", kde se dozvíte více - ZDE.