Aktuality na webu

Je to již 10 let, co poskytujeme sociáln...

zobrazit všechny aktuality
Je to již 10 let, co poskytujeme sociální služby u nás v Domově Potoky v Chřibské. Přijďte se podívat a oslavit naše společné krásné výročí s klienty i zaměstnanci.
Tak jak jsme se zmiňovali již před rokem, doba byla, je a pravděpodobně ještě nějaký čas bude díky pandemii koronaviru hodně specifická a náročná. Ne vždy však vše souvisí jen s touto nemocí, a běžné fungování sociálních služeb a životy klientů v nich žijících by měli být kvalitní a důstojné.
Týden sociálních služeb - také jsme se zapojili. Přijďte se k nám podívat v úterý 5.10. mezi 9. a 14. hodinou.
Letošní ročník našeho každoročního "Loučení s létem" se nesl v duchu RETRO a proběhl 30.08.2021.
  Rok se s rokem sešel, a nakonec z toho byly roky tři, kdy jsme si v našem zařízení zopakovali školení První pomoci. 
Zvedem rodiny, opatrovníky i přátelé Domova Potoky na letošní "Loučení s létem". Uskuteční se v pondělí 30.8. na louce vedle Domova v Chřibské. Pravidla se řídí obecnými platnými předpisy pro setkávání skupin lidí. 
Všichni jsme se v téhle obtížné coronavirové době plné řady omezení a nařízení tešili na první teplé sluneční paprsky.. A abychom si to čekání trochu zpříjemnili, zařadili jsme do programu, kromě jarní výzdoby, také tematické povídání o těchto svátcích a praktický nácvik výroby velikonočních symbolů, kterými je např. pletení pomlázky.
Letošní rok je velmi specifický a náročný bez ohledu na to, jaký má kdo z nás názor na pandemii a okolnosti kolem koronaviru obecně. Ať tak nebo tak, v naší práci pečujeme o část populace, pro kterou je námi poskytovaná péče nezbytná. Staráme se o klienty, kteří jsou ohroženi jakýmkoliv virem či bakterií, a je třeba je chránit více než ostatní. Touto cestou bychom nyní rádi poděkovali všem, kteří nám celý rok pomáhají vše zvládnout.
V březnu letošního roku jsme ve spolupráci s Děčínským stavebním podnikem zahájili práce na zateplení a nové omítce obou budov našeho zařízení. Podívejte se, jak pokračujeme ...

Hledáme do týmu

  • všeobecnou sestru v sociálních službách (případně praktickou sestru)
  • aktivizačního pracovníka / pracovnici

Podívejte se na stránku "Kariéra", kde se dozvíte více - ZDE.