Aktuality na webu

 

Rok 2020 je pro nás, stejně jako pro většinu dal...

zobrazit všechny aktuality
  Rok 2020 je pro nás, stejně jako pro většinu dalších poskytovatelů, poměrně hektický díky onemocnění COVID-19 a všem opatřením a nařízením s ním souvisejícím. Je to období náročné nejen pro nás, ale hlavně pro klienty naší služby, kteří díky zmíněným opatřením zůstali na poměrně dlouhou dobu stranou od svých blízkých i od okolního dění. A jelikož jsme si pro tento rok naplánovali také řadu rekonstrukcí, bylo, je a bude vše ještě trošku náročnější.
V březnu letošního roku jsme ve spolupráci s Děčínským stavebním podnikem zahájili práce na zateplení a nové omítce obou budov našeho zařízení. Podívejte se, jak pokračujeme ...
Dne 20.5.2020 vyhlašujeme výběrové řízení na pozici staniční sestry. Termín pro předložení přihlášek včetně všech příloh je pondělí 22.6.2020 do 12 hodin. Podrobné informace a podmínky nalezte ZDE.  
Vážení přispivatelé a dárci do naší veřejné sbírky "Výtah boří naše bariéry", pokud jste přispěli v roce 2019 a chcete si tento dar uplatnit jako odčitatelnou položku do daní, kontaktujte nás na info@domov-potoky.cz. Vystavíme Vám potvrzení o poskytnutém daru. Děkujeme za Vaši štědrost a věříme, že budeme dále pokračovat a přidají s k nám i další. Příjemné dny, tým Domova Potoky.
Stejně jako většina rodin v naší republice slavila Mikuláše, Vánoce a následně příchod nového roku, probíhal závěr roku 2019 ve stejném duchu i v té naší velké "Domovské" rodině.
Možná díky předvánočnímu času, možná díky vysokému datu, se od našich zaměstnanců ozývá "děkujeme Ježíškovi".
Hlavním mottem naší služby jsou slova Matky Terezy: "Sami cítíme, že to, co děláme, je jen kapka v oceánu. Ale oceán by byl menší, kdyby postrádal tyto kapky."
A zase jsme si hráli. :)  Letošní ročník Loučení s létem byl celý v puntíkatém. Kromě vesele vyzdobených stanů, puntíkatých pořadatelů a připravených soutěží, jsme mohli v puntíkatých kostýmech potkat nejen soutěžící, ale i hosty, kteří se přijeli na slavnost podívat.
Letošní Loučení s létem se opět vydařilo a nejsme jediní, kdo si to myslí.
  Prázdninové měsíce lákaly k aktivitám a výletům a ani slunné počasí nás od našich plánů neodradilo. V přiložené fotogalerii se můžete podívat, jak dobře nám bylo třeba na výletě V ZOO v Liberci, v příjemném prostředí Staré hospody v Doubici a také při grilování u pořátel v Seifhennersdorfu v Německu.

Hledáme do týmu

Do týmu hledáme:

  • praktickou a všeobecnou sestru v sociálních službách
  • pečovatelku či pečovatele (PSS)

Podívejte se na stránku "Kariéra", kde se dozvíte více - ZDE.